Kto jeszcze nie był na stronie wydarzenia i nie zarezerwował biletów, niech się pospieszy. Od 1 do 8 czerwca we Wrocławskim Teatrze Lalek rusza już 5 Przegląd Nowego Teatru dla dzieci.

Jeśli Waszym dzieciom teatr kojarzy się z czymś nudnym, zbliżająca się impreza jest doskonałą okazją do przełamania tego stereotypu. Na scenie zostaną zaprezentowane najciekawsze przedstawienia z desek polskich teatrów. Myśl przewodnia Przeglądu to zaprezentowanie współczesnej dramaturgii oraz niebanalnych i śmiałych interpretacji. Dzieci z pewnością traktowane będą jak równoprawny uczestnik kultury, a teatr zostanie przestawiony jako miejsce do eksperymentów i wyrażania ekspresji.

W programie są przestawienia, bezpłatne warsztaty oraz dziecięcy panel dyskusyjny.