Zgłoszenie przedszkola

Zgłoś przeprowadzenie recenzji przedszkola

Dla rodziców i właścicieli przedszkola

Aby przeprowadzić najlepiej jak możemy recenzje przedszkoli wybraliśmy dwu etapowy proces analizy w oparciu o Państwa zgłoszenie przedszkola.

Po zgłoszeniu przez rodzica lub właściciela placówki prośby o recenzję, wysyłamy do danej placówki nasz zestaw stałych pytań. Na jego podstawie będziemy mogli wyznaczyć kryteria uczciwego porównania względem pozostałych placówek.

Drugi etap to bezpośrednie sprawdzenie placówki przez tak zwanego „tajemniczego klienta”. Nasz pracownik odwiedzi placówkę jako rodzic i sprawdzi jak placówka działa.

Do momentu sprawdzenia przez „tajemniczego klienta” wystawiona recenzja nie posiada punktacji, jest po pierwszym etapie sprawdzenia.

[recaptcha]