Spektakl dla dzieci w grupie wiekowej: 6+
Czas trwania spektaklu: 65 minut

Rezerwuj bilety

Kajtuś to najbardziej niespokojny chłopiec na świecie. Nie zgadza się na życie w Biednym Mieście, w którym na dobre zadomowiła się mgła, nuda i szarość. Odwraca się od rówieśników i od całego świata dorosłych. To dla niego obce plemię. Za to świat baśni… To jest to! Zasłyszane od babci historie otwierają jego serce na pragnienie bycia czarodziejem. Nie królem, nie lotnikiem i nie detektywem, tylko właśnie czarodziejem! Pewnego dnia niespokojny chłopiec odkrywa w sobie magiczną moc. Jak wykorzysta daną mu szansę?

Spektakl dla dzieci na motywach zwariowanej powieści o małoletnim czarodzieju – historia niegrzeczności, samotności i buntu – poszukiwania sensu i walki o siebie. Twórcy realizują tym samym myśl Korczaka, podejmując niezwykle ważny temat wolności i praw dziecka.

Uwaga:  Po wyprzedaniu biletów na spektakl o godz. 12.00 uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na spektakl o godz. 16.00