Każdy nauczyciel i rodzic wie, że klocki to jedna z lepszych zabawek dla dzieci.

Wymagają skupienia, ćwiczą motorykę, pobudzają wyobraźnię, uczą samodzielnej zabawy oraz współpracy w grupie. Sprawa staje się bardziej skomplikowana, kiedy szukamy klocków, którymi chcemy bawić się z dziećmi i samemu mieć frajdę nie tylko z przebywania z maluchami, ale również z samej zabawy. Duzi i mali, znudzeni powtarzalnością i monotonią dotychczas używanych klocków, sprawdźcie zestawy kreatywno-edukacyjne Tinkertoy i zobaczcie, jakie dają możliwości.

Klocki Tinkertoy są świetne dla dzieci prawie w każdym wieku. Sprawdzą się w przedszkolach, jako pomoc dydaktyczna, i w domu do rodzinnej zabawy.

wPrzedszkolu

Mogą posłużyć również jako pomoc w rehabilitacji dzieci ze szczególnymi potrzebami. Raz kupiony zestaw to inwestycja na najbliższe lata. Poza tworzeniem różnorakich konstrukcji będą pomocne w nauce fizyki oraz matematyki. Dzieciom mającym problemy ze skupieniem lub tym, które roznosi energia, zestawy Tinkertoy z pewnością dotrzymają kroku.

Nie bez znaczenia dla rodziców i nauczycieli jest fakt, że zabawa nimi nie jest nużąca dla dorosłych. Każdy, kto spędza czas z dziećmi, wie, że przychodzi moment, kiedy zaczynamy być znudzeni powtarzalnością zachowań i mimo szczerej chęci zabawy z dzieckiem, szybciej potrzebujemy zmiany niż nasz mały towarzysz. Nasz entuzjazm i utrzymujące się zaangażowanie jest bardzo ważne, ponieważ wpływa on na uczestników zabawy i ich nastawienie. Za pomocą zabawek Tinkertoy niezależnie od tego, czy bawią się dzieci i dorośli, dzieci w różnym wieku czy rówieśnicy, każdy będzie czerpał radość z zabawy.

 

wPrzedszkolu

Jako że zabawkami lepiej się bawić niż o nich rozmawiać, wracamy do naszej konstrukcji i zachęcamy do kreatywnej zabawy.

 

edufox oprogramowanie dla przedszkola

7.0
Wynik