Mistrzowie chowanego

Odkryj zakamarki przedszkola lub pokaż nam jak ukrywa się Twój przedszkolak

Konkurs dla przedszkoli i rodziców

Wygraj zestaw książek z Wydawnictwa Zakamarki oraz system Edufox dla Twojego przedszkola

Czas trwania konkursu: 26.07 – 16.09

Dzieci grając w chowanego przypominają strusie. Dlaczego? Ponieważ do 7 roku życia dzieci nie mają wyrobionego systemu poznawczego i wydaje im się, że wystarczy zakryć głowę by stać się niewidzialnym.

Takich właśnie sytuacji szukamy.

3 najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone zestawami książek, a dla 10 przedszkoli zostanie udostępniony system EduFox za darmo
przez 3 miesiące oraz dodatkowe 2GB na cały okres użytkowania.

Sponsorzy:

Co wystarczy zrobić?

Nieważne czy jesteś właścicielem przedszkola / nauczycielem czy rodzicem, wystarczy:

1.
Zorganizować zabawę w chowanego i wykonać dobre zdjęcie ukrywającego się dziecka w przedszkolu, na dworze, w parku lub w domu.

2.
Polubić stronę wprzedszkolu.com i konkurs „Mistrzowie Chowanego” aby poinformować znajomych o konkursie klikając w poniższe ikony.

Polub stronę wprzedszkolu.com

Polub konkurs „Mistrzowie Chowanego”

3.
Wypełnić formularz, który znajduje się po prawej stronie i wysłać zgłoszenie.

Teraz wystarczy już tylko obserwować zgłaszane zdjęcia, dobrze się przy tym bawiąc 🙂 na koniec zostaną przyznane nagrody dla najciekawszych prac.

Wyślij zgłoszenie

[recaptcha]